O Sboru

Hospodář: Bc. Marie Vošahlíková

Vedoucí mládeže: Mgr. Hana Vošahlíková

Referentka žen: Radka Čapková

Kontrolní a revizní rada:

Předseda: Aleš Strachalla

Revizor: Bc. Petra Mrzenová

Člen: Milan Šimeček

Ostatní:

Strojník: Libor Vošahlík

Z našich kulturních akcí bych zmínil pořádání každoročního únorového plesu (většinou druhá sobota v únoru), stavění májky a pálení čarodějnic, vítání a loučení se s prázdninami pro děti i dospělé, dostřikná a výročka, jako slavnostní zakončení hasičského roku a  Silvestr v hasičárně.

Naše brigády – jarní úprava vsi, sběr železného odpadu, opravy v obci a hasičárně a hlavně přestavba klubovny v roce 2005.

V roce 2013 jsme svépomocí udělali novou střechu na hasičské zbrojnici. V roce 2016 jsme jednu z garáží předělali na letní klubovnu, v roce 2017 jsme zrekonstruovali garáž na hasičskou techniku. V roce 2018 jsme nechali udělat novou fasádu na celé zbrojnici.

V roce 2023 obec nechala zhotovit u hasičárny vrt na pitnou vodu.

V roce 2024 probíhá celková rekonstrukce se zavedením vody, odpadů, toalet i vnitřního vybavení hasičské zbrojnice.

V roce 2013 jsme kontaktovali hasiče SDH Dobrošov u Náchoda a ještě téhož roku jsme je navštívili. Zúčastnili se jejich okrskové soutěže a od té doby se nepravidelně navštěvujeme.